"Свобода" висуне Мирного в мери Києва, а Швайку – на мера Харкова

ВО “Свобода” вирішила висунути Олександра Мирного кандидатом в мери Києва, Юрій Сиротюк має очолити список до Київради, а Ігоря Швайку висуватимуть в мери Харкова
Depo.Влада
14 вересня 2015 20:26
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі журналістам після завершення 32 з'їзду "Свободи" повідомив її лідер Олег Тягнибок, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"З'їзд визначив, що ми висуватимемо на міського голову Києва Олександра Мирного", - сказав Тягнибок і додав, що попередньо також на цю посаду обговорювалися його кандидатура, кандидатури народних депутатів Андрія Іллєнка та Юрія Левченка.

Крім того, додав лідер "Свободи", з'їзд ухвалив рішення про те, що першим номером у списку "Свободи" до Київської міської ради йтиме екс-народний депутат Юрій Сиротюк.

Попередньо, додав Тягнибок, планувалося, що Сиротюк балотуватиметься до Київської міської ради по Лісовому масиву Києва, а першим номером списку до Київради мав йти Богдан Бенюк, який тепер йде в окрузі Сиротюка.

Крім того, Тягнибок зазначив, що на посаду міського голови Харкова висуватиметься Ігор Швайка. На його переконання, Швайка зараз має великі шанси поборотися за цю посаду.

Крім того, він зазначив, що під час з'їзду було ухвалено рішення про те, що всі офіційно зареєстровані політичні організації "Свободи" - районні, міські, обласні організації - братимуть участь у виборах до місцевих органів влади.

"Наша партія буде висувати кандидатів і боротися в першу чергу за наше представництво в обласних радах", - сказав Тягнибок і додав, що партія поставила собі завдання отримати свою фракцію в кожній області.

Аналогічне рішення, додав він, стосується і міських рад, обласних центрів.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.