"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв

У Києві ВО "Свобода" провела "Марш слави героїв", присвячений 74-ї річниці створення Української повстанської армії та Дню українського козацтва. У марші взяли участь понад 20 тисяч людей
Depo.Влада
14 жовтня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв
"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв

Урочиста хода розпочалася від пам’ятника Шевченку, де перед тим відбулося віче. На ньому свободівці вшанували пам’ять героїв, які боронили Україні від ворогів з часів козацтва до сьогодення – російсько-української війни, пишуть "Коментарі".

"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв - фото 1

"Нині відзначаємо не тільки пресвяту Покрову, а й День козацтва, УПА, День захисника України. Важливо, що ми зберегли історичну тяглість поколінь, бо нинішні бійці беруть приклад з упівців та всіх борців за Україну. Суть нашого свята – тяглість поколінь, українські національні цінності. І "Свобода" уже 25 років сповідує ці цінності. Ми щасливі, що наша ідея возвеличення УПА позитивно сприймається по всій Україні. Тепер наше завдання – зробити цінності борців за волю України цінностями держави. Коли цінності УПА буде втілено в життя – буде і розвинена економіка, і соціальна справедливість, будуть щасливі люди на своїй землі"", - заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок. 

"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв - фото 2

Він зазначив, що цим маршем "Свобода" запускає сотні маршів по всій Україні та нагадав, що протягом всіх років існування політична сила проводила марші пошани героїв УПА на свято Покрова, а останні 12 років саме завдяки "Свободі" такі марші проходили вулицями Києва.

"25 років тому, коли створювалася наша партія, ми оголосили, що будем боротися за цінності Української повстанської армії. Багато хто з тодішніх демократів нам казав: "Відкрийте вікно та подивіться на сучасність. Ви політичні динозаври, щось вигадуєте". Ні! Ми якраз і є найбільші сучасники, бо ми не просто свободівці та націоналісти чи соціал-націоналісти. Ми ще й традиціоналісти. Це значить, що ми є хранителями тих цінностей, що передаються від покоління до покоління. Наша політична сила зі своєю програмою в будь якій її частині просякнута духом українського патріотизму, духом та цінностями Української повстанської армії", - підкреслив Олег Тягнибок.

"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв - фото 3

Сьогодні у Києві також відбувся всеукраїнський збір "Легіону Свободи". Головою комбатантського об’єднання "Легіон Свободи" обрано Олега Куцина. Утворено керівні органи організації, ухвалено її статут. Окрім того, затверджено концепцію політики ВО "Свобода" у царині національної безпеки та оборони. ""Легіон Свободи" – це організація політиків і вояків, теперішніх фронтовиків і тих, хто, повернувшись у цивільне життя, починають розбудовувати ту Україну, за яку боролися сотні поколінь", - заявив Олег Тягнибок.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада