«Свобода» Тягнибока йде на вибори, але список поки засекретила

Партія ВО «Свобода» вирішила брати участь у позачергових виборах Верховної Ради і відклала затвердження виборчого списку партії
Depo.Влада
5 вересня 2014 14:15
ФОТО: depo.ua
«Свобода» Тягнибока йде на вибори, але список поки засекретила
«Свобода» Тягнибока йде на вибори, але список поки засекретила

Таке рішення було прийняте на 29-му з'їзді партії, передає ДеПо з посиланням на «Українські новини».

585 делегатів з'їзду одноголосно проголосували за участь партії у виборах.

За словами лідера «Свободи» Олега Тягнибока, дані партії свідчать про те, що її шанси пройти до парламенту варіюються від 4,4% до 7,7%.

На брифінгу він повідомив журналістам, що затвердження виборчого списку партії буде проходити на наступному з'їзді.

«Списки мажоритарників з'їзд проголосує під час другого етапу з'їзду, бо не завершилися переговори з можливими нашими партнерами, з якими, ми не виключаємо, можемо розділити окремі округи по Україні», - сказав він.

Тоді ж, за його словами, буде затверджений виборчий список партії для загальнодержавного багатомандатного округу.

Тягнибок повідомив, що попередньо політрадою «Свободи» такий список затверджений, але відмовився назвати тих, хто його очолив.

«Свобода» має намір проводити консультації з іншими політичними партіями, за винятком Партії регіонів і людей, які в ній перебували або мали до неї безпосередній стосунок, а також Комуністичної партії.

За його словами, такі консультації поки не почалися.

Тягнибок розраховує на те, що рішення про висування єдиних кандидатів у одномандатних округах буде ухвалене протягом тижня, після чого партія затвердить своїх кандидатів у депутати Ради на черговому з'їзді.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні паралельно із зібранням громадян з приводу всеукраїнського референдуму щодо вступу України до НАТО, мав відбутися з'їзд ВО «Батьківщина», на якому повинен бути затверджений виборчий список. Однак з'їзд був перенесений на наступний тиждень.