"Стиролбіофарм": Розслідування довело непричетність компанії до фінансування тероризму

СБУ після ретельного розслідування закрила кримінальну справу у зв’язку із безпідставними заявами недобросовісних блогерів та журналістів про фінансування тероризму засновником та керівництвом компанії "Стиролбіофарм" через відсутність складу злочину
Depo.Влада
23 серпня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба компанії "Стиролбіофарм", передає depo.ua.

Як встановило слідство, ще в 2014 році керівництво компанії зробило всі необхідні кроки згідно з українським законодавством, щоб перенести діяльність підприємства на підконтрольну українській владі територію. Але зв'язок з виробничими потужностями був втрачений через військовий конфлікт на Сході України, а все обладнання, приміщення та продукція були захоплені невідомими озброєними людьми.

Після детального вивчення обставин справи, а також наданих документів та показань свідків, кримінальне провадження про фінансування тероризму керівництвом компанії було закрито через відсутність складу злочину, про що було прийнято відповідна постанова СБУ від 21 червня 2016 року.

Як виявилося, після захоплення потужностей фармацевтичної компанії в 2014-му році рейдери зареєстрували однойменне підприємство на непідконтрольній Україні території з новими засновниками та керівництвом. Саме діяльність нового підприємства і стала підставою для поширення неправдивої інформації в деяких ЗМІ про нібито фінансування терористів засновником та керівництвом ТОВ "Стиролбіофарм".

Директор ТОВ "Стиролбіофарм" Едуард Савченко повідомив, що законне керівництво після рейдерського захоплення підприємства звернулося до правоохоронних органів із відповідною заявою. Слідчі СБУ виключили причетність керівництва компанії до цих подій та до узгодження дій з озброєними рейдерами.

Також, на основі наданих доказів, СБУ встановило, що Микола Янковський, засновник ТОВ "Стиролбіофарм", починаючи з вересня 2013 року жодного разу не відвідував територію підприємства в Горлівці і не намагався отримати перепустку для перетину лінії зіткнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада