«Сильна Україна» запропонувала свій антикорупційний проект

Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» хоче зробити свій вагомий внесок у боротьбу з корупцією
Depo.Влада
7 жовтня 2014 20:10
ФОТО: depo.ua
«Сильна Україна» запропонувала свій антикорупційний проект
«Сильна Україна» запропонувала свій антикорупційний проект

Саме тому «Сильна Україна» приступає до реалізації свого антикорупційного проекту, покликаного допомогти людям, які стикаються з цим негативним явищем в своєму житті, передає РБК-Україна.

«Сильна Україна» сподівається на реальне втілення прийнятих парламентом 7 жовтня антикорупційних законів. Не можна дозволити і цим документам стати черговими красивими деклараціями, що не підлягають до виконання, як це було багато років з іншими антикорупційними законами. Ці документи повинні реально діяти. Боротьба з корупцією повинна складатися в децентралізації управління і бюджету, в прозорості роботи держапарату і держзакупівель, в скороченні не людей, а контрольних функцій, в простоті податкової системи, в ефективній судовій системі.

Але сьогодні ще немає впевненості в тому, що пакет законів запрацює. Саме тому «Сильна Україна» виступає зі своєю антикорупційною ініціативою. В рамках проекту партія починає збирати інформацію, в тому числі анонімну, від громадян та бізнесу про будь-які факти корупції на всіх рівнях. Будь-які випадки здирництва, починаючи від ЖЕКів, дитячих садків, шкіл і поліклінік і закінчуючи корупцією на найвищому політичному рівні, повинні присікатися в корені. І саме на свідомість громадян покладається найвища відповідальність.

Завдяки запуску в дію антикорупційного проекту про всі випадки вимагання хабарів будь-який громадянин або фізична особа зможуть повідомити «Сильній Україні». Зокрема, це можна зробити за допомогою спеціальної форми на сайті партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

При цьому партія гарантує повну конфіденційність усім, хто звернеться зі скаргою. Всі заяви будуть розглянуті в найкоротші терміни. Учасники проекту також простежать, щоб подібні звернення не стали актом відплати або спробою помсти добропорядним чиновникам.

У той же час за зібраними фактами депутати партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» всіх рівнів будуть писати депутатські запити і домагатися відповідальності осіб, які вимагають хабарі і порушують антикорупційне законодавство.

Після того як реально запрацює Національне бюро з питань боротьби з корупцією, всі факти вимагання хабарів також будуть передаватися в цей орган. Зі свого боку «Сильна Україна» стежитиме, щоб ця інституція не ігнорувала реальні факти вимагання, а викриті в корупції недобросовісні чиновники понесли відповідальність.