"Схеми" забули про сина Кононенка

Журналісти "Схем" вже не говорять про участь сина Кононенко у відкритті елітного фітнес-клубу з баром і басейном
Depo.Влада
19 червня 2016 19:26
ФОТО: depo.ua

Журналісти програми "Схеми" на офіційному сайті програми розмістили відповідь народному депутату Ігорю Кононенко з приводу його заяв про спотворення інформації в сюжеті "Родинна гра Кононенків" про будівництво сином Кононенко елітного фітнес-клубу з баром і басейном на землі виділеної Кличко.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Коментарі".

"Вони виправдовуються і знову все перекручують, тим самим доводячи, що збрехали", - прокоментував виданню директор МТА Вадим Гуменюк.

У новій версії подій журналісти "Схем" вже нічого не говорять про участь сина Кононенко і про те, що він відкрив елітний фітнес-клуб з баром і басейном.

"Уже, хочеться подякувати "Схеми", що вони не називають нас фітнес-клубом, а частково визнали, що МТА професійна спортивна школа і в ній займаються діти. У сюжеті програми "Схеми" на 6:16 хвилині юрист Богдан Боровик прямим текстом говорить, що наслідків за дії які МТА зробила по відношенню до міста - законодавством не передбачено! "Схеми" свідомо змістили акценти на сина Кононенко і елітний фітнес-клуб з баром і басейном, з метою маніпуляції і чорного PR", - доповнив директор МТА Вадим Гуменюк.

Керівник проекту "Схеми" Наталія Седлецька на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook також спробувала піти від основного змісту сюжету і перевести фокус уваги на комунальну землю.

"Він - філантроп. Тому з міркувань любові до людства та спорту - Пішов до Кличка та наполіг на віділенні йому шмат землі. Не там де громада вірішіть - а конкретно у Пущі-Водіці ..." - емоційно написала Наталя Седлецька.

Це твердження - абсолютна маніпуляція, вважає директор МТА Вадим Гуменюк. "Завод Ленінська Кузня як історичний власник цілісного майнового комплексу піонертабору "Юнга" має пріоритетне право на продовження оренди та інші дії із земельною ділянкою. Седлецька намагається представити, що це первинне виділення землі, але це не так. Інвестори реконструювали за свої гроші піонертабір, який належить їм, в професійну дитячу спортшколу. Продемонстрований "Схемами" документ, це шлях, яким міняли цільове призначення землі, яка багато років належить інвесторам. Тим більше, юрист "Схем" - Боровик в сюжеті каже, що за це не передбачено покарань", - уточнив директор МТА Вадим Гуменюк.

"Та головна відмінність від обіцяної Дитячо-юнацької спортивної школи підступно кріється в тому, что всі заняття та послуги у приватній Міжнародній тенісній академии Кононенка - платні", - звинуватила Наталія Седлецька МТА.

На думку Гуменюка, в ринкових умовах приватний бізнес не може існувати за радянськими нормами надання безкоштовних послуг, "коли журналісти одного з провідних ліберальних видань країни оперують до радянських законодавчим нормам це дуже засмучує", вважає він.

"Виконати радянські нормативи ДЮСШ в нинішніх умовах неможливо. Тому ми відмовилися від української сертифікації, наша академія працює на міжнародних стандартах і французьких програмах. Ніяких преференцій виконання нормативів ДЮСШ не дає. Безкоштовні послуги ми не надаємо, але надаємо гранти дітям (думаю Седлецька розуміє, що таке гранти ), які показують хороші результати і мають потенціал для досягнення перемог на міжнародному рівні. Ми як і раніше чекаємо "Схеми" в гості, все покажемо і розповімо, сподіваюся, вони змінять свою позицію", - конкретизував директор МТА Гуменюк.

ДОВІДКА: "Міжнародна Тенісна Академія" - професійна дитяча спортивна школа, європейського рівня, на якій готуються до змагань більш 600 дітей, частина з них проживає в спортивному інтернаті на грантовій основі, з командою міжнародних тренерів, розташована в Пущі-Водиці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада