"Схеми" підтвердили, що стежили за нардепом Грановським

Редакція програми "Схеми" підтверджує, що знімала народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Олександра Грановського у ресторані "Інк" у торговому центрі "Леонардо"
Depo.Влада
17 травня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

За інформацією журналістів програми, нардеп часто проводить там зустрічі з різними політичними діячами та представниками правоохоронних структур, повідомляє depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Схеми" підтвердили, що стежили за нардепом Грановським - фото 1

Як зазначається, зйомка проводилась у рамках програми розслідування про Грановського, якого називають тіньовим куратором правоохоронних органів від БПП.

"У понеділок близько полудня знімальна група програми "Схеми" дійсно зустріла депутата Грановського в бізнес-центрі "Леонардо", де в ресторані "Інк" народний обранець проводив низку зустрічей. Усі зйомки проводились виключно легальними засобами – телефонами та телекамерами. Наша інформація підтвердилась: депутат справді проводив зустрічі з різними одіозними діячами – про що Михайло Ткач готує сюжет", – розповіла автор програми "Схеми" Наталка Седлецька.

"Щойно охорона Грановського попросила представитись, оператор програми показав паспорт і картку акредитації. Я також показав редакційне посвідчення. У відповідь ми попросили представитись охоронців. Вони показали свої посвідчення – охоронцями депутата Грановського виявилися двоє співробітників СБУ, які б не мали його охороняти", – пояснив журналіст Михайло Ткач.

Згодом народний депутат і сам підійшов до журналістів "Радіо Свобода, які йому представились і повідомили, що знімають про нього сюжет і готові записати з ним інтерв’ю. "Таким чином, депутат Грановський, який згодом заявив про незаконне стеження, насправді знав, що його знімали журналісти в публічному місці", - сверджують журналісти.

"Схеми" підтвердили, що стежили за нардепом Грановським - фото 2

"Як журналісти, ми поважаємо право будь-якої особи на приватне життя. Але в даному випадку йдеться, по-перше, про публічне місце, а не про приватну територію. А по-друге, народний депутат – це публічна особа, від дій якої залежить життя багатьох людей. Тому журналісти мають право і повинні проводити власні розслідування стосовно таких публічних діячів та політиків, якщо йдеться про можливе зловживання владою. Чим ми і займаємось", – додала Седлецька.

Оскільки Грановський заявив, що вже має в розпорядженні відео з камер спостереження ресторану "Інк", редакція програми "Схеми" запропонувала нардепу оприлюднити це відео в повному обсязі, щоб уникнути будь-яких спекуляцій стосовно поведінки журналістів та співрозмовників нардепа. 

Розслідування програми "Схеми" оприлюднять у четвер о 21:50 на "UA:Першому" телеканалі та сайті "Радіо Свобода".

Нагадаємо, 16 травня нардеп від БПП Олександр Грановський, що за ним ведуть професійне спостереження.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада