"Самопоміч" жорстко розкритикувала Генпрокуратуру через стеження за Семенченком

Голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк заявив, що Генпрокуратура "перетворилась на бюро політичних замовлень", головне завдання якого здійснювати тиск на "незручних"
Depo.Влада
9 лютого 2016 12:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Самопомочі".

"Констатуємо факт перетворення Прокуратури на бюро політичних замовлень, головне завдання якого здійснювати тиск на "незручних". Авторитаризм не може без тиску та замовлених "розслідувань", - йдеться у заяві Березюка.

Він звинуватив прокуратуру у чиненні тиску на бійців добровольчого батальйону "Донбас".  

"Ті також полюбляли "душевні" бесіди. Головна військова прокуратора в особі старшого слідчого Трохименка О.О. викликає на неофіційну бесіду ветеранів добровольчого батальйону "Донбас". Під час "бесіди" слідчий погрожує відповідальністю та обіцяє "спокійне життя", якщо ветерани дадуть показання проти Семена Семенченка. Слідчий не соромиться навіть у присутності адвоката та відео-аудіо фіксації неофіційного допиту. Чого соромитися? Хіба того, що це є незаконним? Які дрібниці", - заявив Березюк.

Він дорікнув, що прокуратура нехтує важливими розслідуваннями, "виконуючи політичні замовлення".

"Прокуратура займається політичними замовленнями, нехтуючи "менш важливими" справами – розслідуванням розстрілів на майдані, Іловайського котла, Дебальцевського плацдарму, а також діяльності "попередників", які розкрадали державу, та "сучасників", які грабують державу. Політичні переслідування депутатів та прихильників "Самопомочі", арешти ветеранів батальйону "Донбас" - вочевидь займають весь робочий час прокуратури, саме тому не доведено до суду жодної справи щодо злочинів на Майдані, котлів, та повернення активів родини екс-президента", - наголосив лідер фракції "Самопоміч".

"Коли авторитаризм починає народжуватися - це відбувається непомітно, коли авторитаризм стає помітним – неминучим є суспільний спротив, коли авторитаризм буде очевидним – невідворотним буде соціальний вибух", - підсумував Березюк. 

Нагадаємо, сьогодні народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що слідчі Генпрокуратури встановили за ним зовнішнє спостереження та прослуховують його телефонні розмови. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада