"Самопоміч" виступила за ізоляцію окупованих територій

У фракції "Самопоміч" виступають за тимчасову ізоляцію окупованих Росією та проросійськими бойовиками територій

Голова фракції Олег Березюк на зустрічі зі співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Хорді Хукслою та Акселем Фішером заявив, що внесення змін до Конституції щодо децентралізації є неприйнятним через "особливий статус Донбасу" та вшиту в неї "узурпацію влади президентом", передає depo.ua.

"Шахрайство з внесенням змін до Регламенту стосовно конституційного процесу дискредитує будь-які зміни до Конституції, адже суспільний договір, укладений у шахрайський спосіб не буде сприйнятий народом, який є єдиним джерелом влади", - повідомляє прес-служба партії за результатами зустрічі.

На думку Березюка, необхідність у новому прем’єрі та Кабінеті міністрів обумовлена невідповідністю уряду стандартам публічного управління, що переконливо довів як процес, так і зміст бюджету-2016.

"Тимчасова ізоляція окупованих територій є необхідною передумовою економічної, соціальної і політичної стабільності держави. Тільки сильна держава Україна може забезпечити звільнення та подальше повернення Донбасу", - йдеться в повідомленні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада