"Самопоміч" виступила за ізоляцію окупованих територій

У фракції "Самопоміч" виступають за тимчасову ізоляцію окупованих Росією та проросійськими бойовиками територій
Depo.Влада
3 лютого 2016 09:50
ФОТО: depo.ua

Голова фракції Олег Березюк на зустрічі зі співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Хорді Хукслою та Акселем Фішером заявив, що внесення змін до Конституції щодо децентралізації є неприйнятним через "особливий статус Донбасу" та вшиту в неї "узурпацію влади президентом", передає depo.ua.

"Шахрайство з внесенням змін до Регламенту стосовно конституційного процесу дискредитує будь-які зміни до Конституції, адже суспільний договір, укладений у шахрайський спосіб не буде сприйнятий народом, який є єдиним джерелом влади", - повідомляє прес-служба партії за результатами зустрічі.

На думку Березюка, необхідність у новому прем’єрі та Кабінеті міністрів обумовлена невідповідністю уряду стандартам публічного управління, що переконливо довів як процес, так і зміст бюджету-2016.

"Тимчасова ізоляція окупованих територій є необхідною передумовою економічної, соціальної і політичної стабільності держави. Тільки сильна держава Україна може забезпечити звільнення та подальше повернення Донбасу", - йдеться в повідомленні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада