"Самопоміч" офіційно відкликала свого міністра АПК з "клептократичного" уряду

Політична рада партії "Самопоміч" вирішила відкликати з посади свого міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка
Depo.Влада
22 січня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Відповідна заява опублікована на сайті політсили, передає depo.ua.

"Ми, як і більшість громадян України, незадоволені діяльністю українського уряду і не маємо наміру своєю присутністю в такому уряді легітимізувати його подальше існування. Сьогодні Кабінет Міністрів є одним з джерел багатомільярдної корупції. Ухвалений клептократичний бюджет на 2016 рік має всі ознаки того, що наступний рік стане черговим роком масштабного розкрадання державних коштів", – пояснили в партії своє рішення.

У "Самопомочі" також запропонували іншим партіям коаліції "створити нову коаліційну угоду та ефективний уряд після чесного та публічного встановлення причин невдач нинішнього об’єднання".

"Нові правила спільних дій і нова урядова команда мають забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання та знищити масштабну корупцію", – зазначили в партії.

Нагадаємо, що, за даними ЗМІ, остаточне рішення про відклик Павленка з уряду мають ухвалити загальні збори фракції "Самопоміч", які відбудуться в понеділок.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада