"Самопоміч" і Ляшко вимагають внести 14 поправок до закону про місцеві вибори

Коаліційні парламентські фракції "Самопоміч" і "Радикальна партія" готові голосувати за закон про місцеві вибори, але після врахування їхніх принципових поправок
Depo.Влада
7 липня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили лідери указаних фракцій Олег Березюк та Олег Ляшко перед зустріччю фракцій коаліції у керівництва парламенту, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За словами Березюка, фракція має 14 поправок "7 з яких є принциповими і без них не можна далі рухатися, а інші 7 є технічними".

Так, "Самопомочі", зокрема, наполягає на відмові від виборчих блоків, гарантіях безпеки зберігання та транспортування бюлетенів, забороні політичної реклами та скороченні депутатського корпусу.

"В наявному вигляді ми не готові підтримати цей закон", - додав Березюк.

А Олег Ляшко сказав, що його фракція в цілому налаштована голосувати позитивно, однак наполягає на кількох своїх поправках.

"Зокрема ми вважаємо, що треба відмовитися від блоків, бо партії мають нести відповідальність. Крім того партія, яка бере участь у виборах, має бути зареєстрована не пізніше ніж за рік до виборів, щоб не було сепаратистських проектів, а крім того, партія повинна брати участь у виборах по всій країні, а не бути містечковим проектом під удільні князівства".

Нагадаємо, що 2 липня народні депутати так і не встигли проголосувати в цілому закон про місцеві вибори за "німецькою моделлю", який 18 червня був прийнятий у першому читанні.