"Самопоміч" допустила у Кривому Розі велику помилку, - експерт

Провокації нардепів Семена Семенченка і Єгора Соболєва, які приїхали в Кривий Ріг, згуртували місто навколо Юрія Вілкула, який, на відміну від "гостей" забезпечує стабільність
Depo.Влада
6 грудня 2015 21:06
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу News One заявив політичний експерт Сергій Биков, передає depo.ua.

"Провокації нардепів Семенченко і Соболєва, які приїхали в Кривий Ріг, згуртували місто навколо Юрія Вілкула, який, на відміну від "гостей" забезпечує стабільність. "Самопоміч" три тижні в прямому сенсі цього слова розриває Кривий Ріг. Вони привезли в місто якихось людей у ​​камуфляжі, які вже кілька разів силою захоплювали міськраду, вступали в бійки зі співробітниками правоохоронних органів, погрожували і нападали на членів виборчих комісій. Про це є заяви в поліцію", - сказав він.

"Самопоміч" зробила в Кривому Розі велику помилку, намагаючись за допомогою приїжджих провокаторів захопити місто. На підтримку Юрія Вілкула вже публічно виступили всі знакові лідери громадської думки Кривого Рогу - від профспілкових працівників і воїнів АТО до спортивних федерацій. Ні хто не хоче, щоб "Самопоміч" через свої політичні інтереси зруйнувала місто", - підкреслив Биков.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада