"Самопоміч" буде в коаліції до останнього, – Садовий

Парламентська фракція "Самопоміч" залишатиметься в коаліції до останнього шансу впливати на ситуацію
Depo.Влада
8 вересня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер парті Андрій Садовий після завершення з'їзду, коментуючи чутки про можливість виходу політсили з більшості, передає depo.ua.

"На сьогоднішній день в нашій державі ми бачимо управлінський хаос, ми живемо в парламентсько-президентській країні. Парламент має дуже велику відповідальність, якщо ще і коаліція розвалиться, то це буде катастрофою для нашої держави. Враховуючи складність ситуації "Самопоміч" буде до кінця, до того часу, коли буде хоча б одна невелика можливість виправити ситуацію", - заявив Садовий.

Він додав, що сьогодні відбудеться засідання Ради коаліції, на якій буде гостра дискусія стосовно вимог "Самопомочі" забезпечити максимальну публічність роботи парламенту.

"Ця закритість і кулуарність - катастрофа нашої держави. Ми маємо єдиний шанс, і якщо ми його не використаємо - буде велика біда", сказав Садовий.

Відповідаючи на питання одного журналістів, чи станеться вихід "Самопомочі" з коаліції, в разі якщо на засіданні Ради коаліції їх не почують, Садовий зазначив: "Ми будемо до чого часу - поки є один шанс виправити ситуацію, а він є завжди".

Нагадаємо, що  "Батьківщина" та "Самопоміч" підтвердили свою участь у коаліції після того, як в опозицію 1 вересня пішла Радикальна партія Олега Ляшка.

Читайте також: Сьогодні буде зроблений рішучий крок до остаточного розвалу коаліції

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.