Roshen Порошенка отримав без конкурсу 7,5 га під Борисполем (ДОКУМЕНТ)

"Бісквітний комплекс "Рошен" в обхід земельного аукціону через комунальні підприємства взяв в субаренду 7,5 гектарів під Борисполем
Depo.Влада
12 лютого 2016 13:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у документі, який є у розпорядженні журналістів "Схеми", передає depo.ua.

8 вересня міська влада надала кілька ділянок в оренду комунальному підприємству "Виробниче управління комунального господарства", скориставшись нормою, що для надання ділянок комунальникам аукціон не потрібний.

Уже тоді журналісти думали, що "Рошен" візьме цю землю в суборенду в обхід земельного аукціону.

Так і сталося. Між комунальним підприємством і ТОВ "Бісквітний комплекс "Рошен" було підписано договір суборенди ділянки площею 7,5 гектара. Таким чином, 7,5 гектара з необхідних 20 корпорація "Рошен" уже отримала на позаконкурсних умовах.

"Рошен" Порошенка отримала без конкурсу 7,5 га під Борисполем (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Мер Борисполя Анатолій Федорчук заявив у відповідь, що аукціон – це довго, а відтак "подібно смерті".

"Я кинув свою відпустку, прийшов на роботу, запросили їх і кажемо: "Які у вас умови є?". Вони говорять: "Нам треба терміново знайти земельну ділянку у вигляді 20 гектарів". І тому проводити аукціон – це треба положення, це є регуляторний акт, це, мінімум, ми б втратили три місяці. Три місяці це було би смертєподобно", – заявив Федорчук .

У свою чергу, керівник компанії "Бісквітний комплекс "Рошен" заявив, що просто погодився на умови, запропоновані керівництвом Борисполя. І ці умови – законні.
"Один із запропонованих варіантів був місто Бориспіль і за такою схемою. Тому що вона не є протизаконною, це раз. Це абсолютно законна схема. По-друге, вона була підтримана депутатами міста Бориспіль", – сказав директор ТОВ "Бісквітний комплекс "Рошен" Костянтин Півень.

У вересні 2015 року Півень обіцяв, щ в бюджет Борисполя йтиме 130 мільйонів пайового внеску компанії. Тепер же йдеться всього про 30 мільйонів. Причому мер міста стверджує, що цифра 130 мільйонів взята зі стелі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада