"Радикал" Лозовий заговорив у Раді кримськотатарською (ТЕКСТ)

Народний депутат від "Радикальної партії" Андрій Лозовий виступив на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради кримськотатарською мовою
Depo.Влада
12 листопада 2015 13:10
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, Лозовий висловився кримськотатарською під час обговорення законопроекту про визнання сталінського геноциду кримськотатарського народу у 1944 році.

Однак нардеп читав текст з бумажки. Також він згадав у своєму виступі про "хворого" Путіна.

Згодом нардеп оприлюднив у "Фейсбуці" текст свого виступу з перекладом:

"Шаркъта юзь берген бир тарафтан фаджиалы, дигер тарафтан муаззам, ар - намус ве дженк инкъилябынынъ вакъиалары, керчек украин сиясий миллет догъгъаныны косьтерди. Онынъ болюнмез парчасы да, бизим къардашларымыз, къырымтатарлар олды. Къырымтатарларнынъ чокъусы Майдангъа къол тутты, бунынънен бир сырада оларнынъ буюк къысмы батальонларымызда Украинаны москвалы ишгъальджилерден мудафаа этмектелер. Биз берабер екяне украин халкъымызнынъ азатлыкъ, бутюнлик, итибаргъа ляйыкъ акъкъыны имае этермиз. Путин ве онынъ Русие империясыны янъыдан къайтармакънен багълы хаста истеклерини бераберликте етермиз".
___________
"Трагічні і разом з тим величні події Революції гідності та війни на Сході показали, що народилась справжня українська політична нація. Її невід'ємна складова - наші брати кримські татари. Більшість кримських татар підтримували Майдан, є татари і у добровольчих батальйонах, які захищають Україну від московських окупантів. І ми разом захистимо право нашого єдиного українського народу на свободу, гідність і соборність. І спільними зусиллями переможемо Путіна з його хворим бажанням відродити Російську імперію.
Слава Україні!"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.