Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів

Кабінет міністрів України не буде проводити пенсійну реформу шляхом шокової терапії для суспільства. Він планує це зробити поступово
Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів
Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів

Про це в ефірі телеканалу СТБ заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає ДеПо.

«В Інтернеті зараз гуляє маса документів, маса матеріалів. Це навіть не документи, це якісь робочі моменти, які обговорюються», - зазначив Розенко.

Міністр підкреслив, що підвищення пенсійного віку не допоможе провести пенсійну реформу.

«Я, як експерт, кажу про те, що підвищення пенсійного віку - це шлях в нікуди. Він нічого не дає для пенсійної системи», - сказав він.

Голова міністерства також запевнив, що не буде зменшення пенсій, пише Gazeta.ua.

«При призначенні пенсій уряд планує застосувати інші принципи нарахування», - зазначив Розенко, уточнивши, що йдеться про уніфікацію пенсійного законодавства і «справедливий підход до визначення розмірів пенсійних виплат».

«Повірте, ми не будемо проводити реформи шляхом шокової терапії для суспільства. Якщо будуть назрівати якісь рішення, вони будуть здійснюватися поступово», - заявив міністр, додавши, що буде інформувати суспільство про кожний крок, який робить Кабмін.

Нагадаємо, раніше в рекомендаціях до змін у законодавстві, які підготовлені Міністерством фінансів, з метою оптимізації витрат з держбюджету, пропонувалося підвищити пенсійний вік в Україні до 65 років.