Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів

Кабінет міністрів України не буде проводити пенсійну реформу шляхом шокової терапії для суспільства. Він планує це зробити поступово
Depo.Влада
13 грудня 2014 09:47
ФОТО: depo.ua
Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів
Мінсоцполітики відмовилося від «шокових» реформ для пенсіонерів

Про це в ефірі телеканалу СТБ заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає ДеПо.

«В Інтернеті зараз гуляє маса документів, маса матеріалів. Це навіть не документи, це якісь робочі моменти, які обговорюються», - зазначив Розенко.

Міністр підкреслив, що підвищення пенсійного віку не допоможе провести пенсійну реформу.

«Я, як експерт, кажу про те, що підвищення пенсійного віку - це шлях в нікуди. Він нічого не дає для пенсійної системи», - сказав він.

Голова міністерства також запевнив, що не буде зменшення пенсій, пише Gazeta.ua.

«При призначенні пенсій уряд планує застосувати інші принципи нарахування», - зазначив Розенко, уточнивши, що йдеться про уніфікацію пенсійного законодавства і «справедливий підход до визначення розмірів пенсійних виплат».

«Повірте, ми не будемо проводити реформи шляхом шокової терапії для суспільства. Якщо будуть назрівати якісь рішення, вони будуть здійснюватися поступово», - заявив міністр, додавши, що буде інформувати суспільство про кожний крок, який робить Кабмін.

Нагадаємо, раніше в рекомендаціях до змін у законодавстві, які підготовлені Міністерством фінансів, з метою оптимізації витрат з держбюджету, пропонувалося підвищити пенсійний вік в Україні до 65 років.