"Процвітаючий" Севастополь може залишитись без аеропорту

Анексований Росією Севастополь може залишитися без аеропорту Бельбек, оскільки інвестор не має наміру розвивати регулярні авіаперевезення
Depo.Влада
11 липня 2016 23:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "КоммерсантЪ".

Потенційний інвестор "Акорд-інвест" не має наміру розвивати в Бельбеку регулярні авіаперевезення і хоче займатися тільки віп-клієнтами.

На першій зустрічі "влади" Севастополя з представниками "Акорд-інвесту", було названо кілька умов для інвестицій: обслуговування в аеропорту Севастополя тільки віп-авіаперевезень, передача функцій замовника в рамках програми по розвитку громадянського сектору "Акорд-інвесту" і АТ "Міжнародний аеропорт Сімферополь".
Інвестори були готові виділити кошти тільки в організацію роботи оператора аеропорту за умови обслуговування рейсів в існуючому будинку віп-терміналу Міноборони.

Самопроголошений уряд Севастополя не погодився на висунуті умови, оскільки пункт розвитку громадянського сектора Бельбеку був першочерговим.

"Влади" Севастополя написали в Мінекономіки Росії про невідповідність пропозицій інвесторів "соціально-економічним інтересам міста", однак результат звернення поки невідомий.

Так, віце-прем'єр Росії Дмитро Козак проведе в Сімферополі 15 липня дві наради, одна з яких буде присвячена розвитку аеропорту Бельбек. Зокрема, перед нарадою з Бельбеку спеціальна робоча група Міністерства транспорту обговорить питання розвитку громадянського сектора Бельбеку.

Нагадаємо, губернатор окупованого Севастополя Сергій Меняйло погодився з ідеєю провести повторний референдум про возз'єднання Криму і Севастополя з Росією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада