"Прокаженим – карантин": Парубій подав постанову про скасування безвізового режиму з Росією

Перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій зареєстрував у парламенті проект постанови про припинення угоди про безвізовий режим між Україною і Російською Федерацією
Depo.Влада
5 лютого 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Зареєстрував із Ігорем Лапіним та колегами-депутатами постанову про припинення Угоди про безвізовий режим між Україною та Росією. Давно переконаний, що це абсолютно необхідно. Ще коли був секретарем РНБО, не раз виступав з цією ініціативою. На жаль, тоді моя позиція не була підтримана", - розповів заступник голови парламенту.

На його думку, саме через нескасування цієї угоди на українську територію потрапляли російські диверсійні групи.

"Необхідно контролювати кожного представника країни-агресора, що хоче потрапити в Україну. Ми не маємо права навіть допустити можливість, щоб через безвізовий режим на нашу територію потрапляли ворожа агентура та диверсійні групи. Прокаженим - карантин", - зазначив Парубій.

Додамо, що проект постанови "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації" зареєстрований на сайті Ради під №4030. Наразі текст документ ще не опублікований.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада