«Правий сектор» не припинить вогонь до перемоги - Ярош

У партії «Правий сектор» залишають за собою право воювати з терористами на Сході України, оскільки вважають неконституційними Мінські домовленості, що передбачають припинення вогню
Depo.Влада
13 лютого 2015 17:16
ФОТО: depo.ua
«Правий сектор» не припинить вогонь до перемоги - Ярош
«Правий сектор» не припинить вогонь до перемоги - Ярош

Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, передає depo.ua.

«ПС вважає, що будь-які домовленості з проросійськими терористами не мають ніякої юридичної сили, суперечать існуючій Конституції України, а отже, їх виконання не є обов'язковим для громадян», - пояснив Ярош.

Він запевняє, що члени «Правого сектора» у разі відходу Збройних Сил України будуть воювати «згідно з власними оперативними планами, до повного звільнення українських земель від російської окупації».

Як повідомляв depo.ua, 11 і 12 лютого протягом більше 16 годин світові лідери в Мінську обговорювали заходи з врегулювання ситуації на Донбасі. У ЗМІ опублікована декларація з виконання Мінських угод, яку схвалили президент України Петро Порошенко, президент РФ Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд.

Аналогічний документ підписали й учасники тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі (Україна - Росія - ОБСЄ), а також «глави ДНР і ЛНР».

Згідно з домовленостями, сторони конфлікту на Сході України повинні припинити вогонь з 00:00 15 лютого.