"Правий сектор" лякає Порошенка фальсифікатором історії Андруховичем

Провід військово-політичного руху "Правий сектор", лідером якого є нардеп Дмитро Ярош, застеріг президента Петра Порошенка від вето на закони по декомунізації
Depo.Влада
28 квітня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві "Правого сектора", передає depo.ua.

"Особливе наше занепокоєння викликає тривала пауза, яку взяв президент П.Порошенко щодо підписання прийнятого Верховною Радою і схвалених українським суспільством пакету антикомуністичних і антинацистських законів", - наголошується в заяві.

"Закликаємо президента України підтримати волю народу, історичну справедливість і рішення парламенту, не піддаватися на тиск фальсифікаторів і україноненависників, звідки б він не прямував, і скоріше підписати всі чотири проголосованих закони. Хочемо нагадати всім в Україні і не в Україні: озвучування або підтримка антиукраїнських ідей і дій свідчить про антиукраїнську позиції. А таким антинаціонально заангажованим людям, організаціям або структурам не повинно бути місця в українській державі. В Україні, як показали революційні події на Майдані 2013-14 рр., можуть з успіхом падати не тільки комуністичні ідоли, а й антидержавні й антиукраїнські режим", - підкреслює "Правий сектор".

У заяві також нагадується про появу на сайті газети "Критика" відкритого листа до Порошенка з вимогою не підписувати антикомуністичні закони.

"Цей лист - типове свідчення стратегій культурного імперіалізму, щоправда, не російського, а західного зразка. І місце його публікації було вибране не випадково. Газеті "Критика" не вперше демонструвати свій зоологічний антиукраїнізм та партійну тенденційність бойового листка глобалістичного лібералізму. Скандально знаними стали паплюження, фальсифікація і дифамація її постійними авторами (Г.Грабовичем, Дж.-П.Химкою, Ю.Андруховичем, Т.Гундоровою та ін.) українських письменників-класиків, діячів українського визвольного руху та сучасних українських учених", - йдеться в заяві "Правого сектора".

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила закони "Про правовий статус і вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті", "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945", "Про доступ до архівів репресивних органів тоталітарного комуністичного режиму 1917-1991 років" та "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і заборону пропаганди їх символіки".