"Правий сектор" скликає надзвичайний з’їзд і переходить до нових форм протесту

Партія "Правий сектор" планує провести надзвичайний з'їзд наступного тижня
Depo.Влада
17 липня 2015 17:52
ФОТО: depo.ua

Акції у формі пікетування державних і адміністративних будівель в регіонах закінчені і будуть продовжені в іншому форматі, повідомив народний депутат, лідер партії "Правий сектор" Дмитро Ярош, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Ми ініціюємо проведення надзвичайного з'їзду "Правого сектора" наступного тижня тут, у Києві, де будуть прийняті рішення щодо подальшої нашої діяльності", - заявив він.

Також активісти "Правого сектору" проводитимуть віче на Майдані Незалежності.

"Як ви бачите, партія" Правий сектор" не ініціює жодного кровопролиття... Але при цьому ми розуміємо, що без революційних перетворень у державі не обійдеться, і докладемо максимум зусиль, щоб ці революційні перетворення відбувалися мирним чином", - зазначив Ярош.

Керівник "Правого сектора" нагадав, що не схвалює застосування зброї своїми бійцями в ході конфлікту в Мукачеві, але вважає, що вони були змушені це зробити для припинення контрабанди.

Нагадаємо, що удень 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка. Конфлікт почався у спортивному клубі "Антарес", який належить місцевому надепу Михайлу Ланьо. Він стверджує, що представники "Правого сектора" звернулися до нього по допомогу у працевлаштуванні, однак почали стріляти, в МВС додають, що вони застосували гранатомети, знищили кілька міліцейських авто, поранивши кількох міліціонерів і цивільних, один з яких помер. Пізніше стрілянина відбувалася ще й біля АЗС, багатьом бійцям ПС вдалося втекти у гори.

У "Правому секторі" стверджують, що прийшли на зустріч до Ланьо домовлятися щодо припинення контрабанди, котру, за їх словами, "кришує" парламентар.

Зараз в області, де досі переховуються представники "Правого сектору", які влаштували кримінальні розбірки, готується антитерористична операція

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.