"Правий сектор" прийме відставку Яроша і обере нового лідера на січневому з`їзді

На січень 2016 року запланований загальний з`їзд "Правого сектора", на якому мають ухвалювати рішення про складання повноважень Дмитра Яроша
Depo.Влада
12 листопада 2015 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник провідника "Правого сектора" Андрій Шараскін, передає depo.ua.

"Такий з`їзд запланований на початок січня, можливо терміни і зміняться. По-перше, на ньому буде підніматися питання приймати чи не приймати відставку Дмитра Яроша. Друге - там мають бути визначені основні напрямки розвитку організації", - сказав Шараскін. При цьому він зазначив, що цьому заході планується обрати нового лідера організації.

Заступник керівника "ПС" заперечив, що відхід Яроша може спровокувати розкол в організації. "Ні, я думаю. Це природній процес росту організації, який безпосередньо показав, що організація неоднорідна якраз у якості та способі досягнення нашої спільної мети – створення однієї соборної держави", - сказав Шараскін.

При цьому він зазначив, що Ярош виважено підійшов до свого рішення покинути "ПС". "Дмитро Анатолійович виважено підійшов до цього питання, розуміючи неприпустимість різкої радикалізації, якої вимагає частина членів. Але, беззаперечно, вони теж мають право на таку думку. Аби не вплинути на їх рішення аби визнати самостійні рішення іншої категорії членства, він висловив свою позицію про те, що відстороюється від керівництва і в цьому рішенні він категоричний", - сказав "правосеківець".

Нагадаємо, 11 листопада народний депутат України Дмитро Ярош заявив, що складає з себе повноваження провідника Національно-визвольного руху "Правий сектор".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.