"Правосеки" погрожують відмовитись від блокади Криму через "зраду" Меджлісу

"Правий сектор" припинить участь в енергоблокаді окупованого Криму, якщо буде відновлена подача електроенергії за згодою Меджлісу
Depo.Влада
7 грудня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві "Правого сектору", передає depo.ua.

У "ПС" зазначили, що сьогодні вночі відбулась спроба підключити одну з енергомереж, яка йде до заводу олігарха Дмитра Фірташа "Титан", однак активісти перешкодили цьому.

"Для бійців ПС, як і для багатьох інших активістів блокади, стала несподіванкою згода представників Меджлісу відновити подачу електроенергії в окупований Крим.
Нам незрозуміла позиція як влади, так і частини організаторів блокади щодо економічної співпраці та торгівлі з ворогом. Ці дії є зрадою державних інтересів. В час війни – це важкий злочин. В той час, коли найкращі сини України тисячами віддають своє життя у боротьбі з російським агресором, псевдоеліта набиває свої кишені юдиними срібняками", - йдеться в заяві.

"Ми заявляємо: якщо подача електроенергії буде відновлена, "Правий сектор" припинить свою участь у громадській акції "Блокада Криму", бо не вбачає сенсу в такому "блокуванні". Залишаємо за собою право в іншому форматі здійснювати контроль та не допускати поставки вантажів та ресурсів на окуповану територію", - попередили у "Правому секторі".

Нагадаємо, після 15 днів енергоблокади Криму представники Меджлісу вирішили співпрацювати з окупаційною владою півострова і направити в кримський "уряд" двох своїх представників. 

Читайте також: Як татари заткнули рота Путіну з його енергомостом до Криму