Інтерв`ю з упирем: Янукович назвав сильні місця Порошенка

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович, який втік на Росію, прокоментував роботу чинного президента України Петра Порошенка
Depo.Влада
9 грудня 2015 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це утікач розповів в інтерв'ю РИА Новости, передає depo.ua.

Він стверджує, що "дуже добре" знає Порошенка, нагадавши, що той обіймав пост міністра економіки в його уряді, при цьому Янукович зазначив, що з ним у нього "практично не було розбіжностей". "Ішлося про економіку. У нього достатній досвід був, і потім, мій принцип, про те, що має бути діалог і всередині влади ... Як опонент, Порошенко - сильний опонент з економічної точки зору. Він вносив свій внесок і відкривав слабкі місця, ми бачили. І такий діалог дуже необхідний", - зазначив Янукович.

Проте він переконаний, що наразі на посаді президента Порошенко "все робить навпаки", і це, на його думку, є ще однією причиною розбіжностей у правлячій еліті.

"(Він) відноситься з нетерпимістю до своїх опонентів і фактично не терпить діалогу - це його величезна помилка. Величезна помилка! І, звичайно, люди, які сьогодні в його владі... Їм дуже складно з ним працювати. Тому я не хочу судити, хто правий, хто винен. Але конфлікт тут закладений. І він може колись виходити назовні, колись вони його будуть ховати, але сьогодні, ми бачимо, що коаліція вирує", - вважає політик-утікач.

Нагадаємо, що напередодні Віктор Янукович заявив про свої плани повернутися в українську політику.