«Порошенко отримає війну»: бойовикам не сподобався закон про статус Донбасу

Бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди
Depo.Влада
17 березня 2015 09:40
ФОТО: depo.ua
«Порошенко отримає війну»: бойовикам не сподобався закон про статус Донбасу
«Порошенко отримає війну»: бойовикам не сподобався закон про статус Донбасу

Про це сьогодні заявив представник «ДНР» в контактній переговорній групі, «віце-спікер Народної ради ДНР» Денис Пушилін, передає depo.ua.

«Мінський процес практично перерваний, оскільки його основа - закон про особливий статус - по суті скасовується поправками Порошенка. Порошенко хитрує, відверто валяє дурня. Він не поважає народ Донбасу, не хоче миру. Значить, отримає війну», - заявив Пушилін в інтерв'ю одному із сепаратистських видань.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду пакет документів, що стосуються ситуації на Донбасі. Серед них - законопроект про зміну ст. 10 закону про особливий статус, а також проекти постанов парламенту, одна з яких схвалює звернення до Радбезу ООН і Ради ЄС про розгортання на території України міжнародної миротворчої операції, а інша визначає територію Донбасу з особливим статусом.

Пізніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що Порошенко підриває мінський процес, запропонувавши надати особливий статус районам Донбасу тільки після місцевих виборів.