"Податковим" радником Яресько став помічник Рейгана і Тетчер

Відомий американський вчений-економіст Артур Лаффер став радником міністра фінансів України Наталії Яресько з податкових питань
Depo.Влада
15 вересня 2015 14:08
ФОТО: depo.ua
"Податковим" радником Яресько став помічник Рейгана і Тетчер
"Податковим" радником Яресько став помічник Рейгана і Тетчер

Про це інформує depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Артур Лаффер надаватиме міністру фінансів консультації з питань здійснення в Україні податкової реформи, що дозволить створити прозору, ефективну податкову систему, яка стимулюватиме інвестиції, економічне зростання та створення робочих місць, покращить якість надання державних послуг для бізнесу, і тим самим надасть потужний поштовх для сталого зростання економіки нашої країни", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що у статусі радників міністра та заступників міністра уже працюють колишній заступник прем'єр-міністра і міністра фінансів Словаччини Іван Міклош, міжнародні економісти та експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад.

"У вересні до команди визнаних міжнародних експертів, що консультують Міністерство фінансів, приєднався відомий американський економіст Артур Лаффер", - додали у прес-службі.

Довідка:

Артур Лаффер навчався в Єльському університеті, є доктором філософії у Стенфордському університеті, професором Університету Південної Кароліни та Чиказького університету.

Він є автором широко відомої теорії залежності державних доходів від середнього рівня податкових ставок у країні ("крива Лаффера"). Свого часу він був економічним радником президента США Рональда Рейгана та прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua