«Педофіл в дитячому садочку» - народні депутати про призначення Чабанова

Народні депутати України: лідер кримських татар Мустафа Джемільов і екс-голова кримської республіканської організації ВО «Батьківщина», екс-зам голови АП Андрій Сенченко - розповіли ДеПо, як ставляться до призначення Олександра Чабанова - кримчанина і екс-росіянина з кримінальним минулим в.о. головного по боротьбі з земельною корупцією
Depo.Влада
17 листопада 2014 17:43
ФОТО: depo.ua
«Педофіл в дитячому садочку» - народні депутати про призначення Чабанова
«Педофіл в дитячому садочку» - народні депутати про призначення Чабанова

МУСТАФА ДЖЕМІЛЄВ: ЦЕ СЮРПРИЗ

У Криму він, займаючись земельними справами, проблемами кримських татар не займався і обслуговував інтереси «Партії регіонів». І на цій новій посаді від нього не буде толку, а буде шкода, тому що він буде вирішувати тільки свої проблеми. З яких міркувань його призначили, я не знаю, буду розбиратися. Для мене це сюрприз.


АНДРІЙ СЕНЧЕНКО: ТРЕБА ГНАТИ ТОГО, ХТО ЙОГО ПРИЗНАЧИВ

Це катастрофа! Це просто катастрофа! Того, хто прийняв це рішення, хто поставив підпис під його призначенням треба негайно гнати з влади. Призначити його на цю посаду - все одно, що призначити педофіла директором дитячого садка.

Як повідомляв ДеПо, Олександр Чабанов - скандально відомий кримчанин з російським кримінальним минулим був призначений в.о. начальника управління запобігання та протидії корупції Держагентства земельних ресурсів України.

Фото: Кирило Чуботін/ДеПо, УНІАН