«Опозиційний блок» відмовився від усіх запропонованих комітетів

Представники партії «Опозиційний блок» відмовилися очолювати комітети у Верховній Раді
Depo.Влада
4 грудня 2014 20:36
ФОТО: depo.ua
«Опозиційний блок» відмовився від усіх запропонованих комітетів
«Опозиційний блок» відмовився від усіх запропонованих комітетів

Про це сьогодні на брифінгу заявив глава фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко, передає ДеПо з посиланням на «РБК-Україна».

«Ми пропонували «Опозиційному блоку» задовольнити їхні кадрові бажання через очолення регламентного та інших контрольних комітетів. ...Ми, українська коаліція у Верховній Раді України, вважаємо неможливим надати управління комітетом з прав людини тим політикам, які знищили права людини. Ми вважаємо неможливим надати управління комітетом свободи слова тим, хто знищив свободу слова. Враховуючи це, опозиції залишився регламентний комітет, який вони брати не хочуть. Таким чином, ми можемо констатувати, що «Опозиційний блок» не хоче працювати згідно з регламентом Верховній Раді», - сказав Луценко.

За його словами, «Опозиційному блоку» також пропонувалося очолити контрольну комісію з приватизації і ще один комітет міжнаціональних відносин.

«Вони від усього цього відмовляються, їм це нецікаво», - зазначив Луценко.

Раніше ДеПо повідомляв, що народні депутати підтримали проект постанови про призначення складу комітетів Верховної Ради України.