Паніну, який «обіср...ся», загрожує до 5 років в'язниці

Російському актору Олексію Паніну, що побував днями в Одесі, загрожує до 5 років в'язниці за його сепаратистські висловлювання, відкрите кримінальне провадження
Depo.Влада
4 січня 2015 11:36
ФОТО: depo.ua
Паніну, який «обіср...ся», загрожує до 5 років в
Паніну, який «обіср...ся», загрожує до 5 років в'язниці

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, передає depo.ua.

За даними Вовка, щодо Паніна здійснюється досудове розслідування.

«Слідчим відділом УСБ України в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 03.01.2015 за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України. Встановлено, що 12.08.2014 громадянин Російської Федерації, російський актор Панін Олексій В'ячеславович, 10.09.1977 р.н., перебуваючи на території України, в Автономній Республіці Крим, публічно висловлювався про те, що Крим є російською територією, а також про необхідність розширення її кордонів у м. Одеса», - йдеться в заяві Вовка.

Голова слідчого управління СБУ уточнює, що 12 серпня минулого року Панін поширив в Інтернеті відеосюжет із відповідним зверненням, «чим здійснював публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України».

Нагадаємо, 2 січня Олексій Панін був затриманий активістами в одеському ресторані «Риба», які вимагали від нього вибачень за те, що він пригрозив президенту України Петру Порошенку тим, що на черзі - Одеса.

Повернувшись з Одеси до Москви, Панін осмілів і продовжив просторікувати про «проросійську» Одесу.