"Няша" заборонила Меджліс

Так званий "прокурор Криму" Наталія Поклонська сьогодні своїм рішенням призупинила діяльність Меджлісу кримськотатарського народу
Depo.Влада
13 квітня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Копія документа вручена представникам громадського об'єднання, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Сьогодні мною було ухвалене рішення про призупинення діяльності Громадського об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" "з метою недопущення порушення федерального законодавства", - сказала Поклонська.

Вона посилається на статті 9 і 10 ФЗ "Про протидію екстремістській діяльності". Рішення прокуратури Криму було направлено в міністерство юстиції Росії для включення його в загальний перелік громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена на території країни.

Забороненим громадським об’єднанням забороняється користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити будь-яку роботу.

"Вся їх пропаганда буде заборонена", - заявила "Няша".

Рішення про припинення діяльності меджлісу буде діяти до рішення Верховного суду Криму за позовом Поклонскої. Раніше вона зажадала визнати Меджліс екстремістською організацією, зараз позов знаходиться в стадії розгляду.

Нагадаємо, що, за словами одного з лідерів кримськотатарського народу, нардепа Мустафи Джемілєва, якщо російські окупанти заборонять Меджліс кримськотатарського народу в Криму, то вони оголосять війну всьому кримськотатарському народу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада