Порошенко негайно хоче почати з Росією переговори щодо Донбасу

Сьогодні під час телефонної розмови між Президентом України Петром Порошенком та Державним секретарем США Джоном Керрі обговорювалися питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
5 грудня 2014 20:42
ФОТО: depo.ua
Порошенко негайно хоче почати з Росією переговори щодо Донбасу
Порошенко негайно хоче почати з Росією переговори щодо Донбасу

Про це йдеться в повідомленні прес-служби голови української держави, передає ДеПо.

Порошенко зазначив важливість резолюції, що прийнята вчора Палатою Представників Конгресу США, в якій засуджується агресія проти України: «Це дуже сильний сигнал від нашого партнера».

«Співрозмовники обговорили подальші зусилля для мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Було визнано, що проведення зустрічі Тристоронньої контактної групи найближчим часом необхідне, щоб надати новий поштовх виконанню Мінських домовленостей», - наголошується у повідомленні.

Порошенко заявив, що засідання Тристоронньої контактної групи у складі представників України, Росії та ОБСЄ має бути проведено без зволікань для вирішення нагальних гуманітарних проблем мешканців Донбасу, а саме: поставок продуктів харчування, медикаментів, забезпечення теплом та енергоносіями.

Держсекретар США висловив підтримку позиції України щодо розширення контактної групи із залученням представників США та ЄС.