"Няша" в суді затаврувала Меджліс: вирок щодо заборони буде за лічені години

Так званий прокурор Криму Наталія Поклонська виступила в судових дебатах на процесі про заборону Меджлісу кримськотатарського народу в окупаційному Верховному суді
Depo.Влада
26 квітня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Вона заявила про деструктивну діяльність організації і попросила визнати її екстремістською, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Меджліс потрібен тільки для розпалювання ворожнечі, ненависті, ворожнечі. Члени та керівники Меджлісу кримськотатарського народу є маріонетками в руках великих західних ляльководів. А кримськотатарський народ вони використовують як розмінну монету. І це гірка правда, яку розуміють члени Меджлісу", - стверджу Поклонська.
Вона запевняє, що є зв'язок лідерів меджлісу з терористичними організаціями.

"Тероризм, з яким бореться весь світ, є одним з головних захисників меджлісу і одночасно партнером лідерів меджлісу", - підкреслила Поклонська.

Вона впевнена, що рішення про заборону Меджлісу начебто чекають багато кримчан, "які хочуть миру на півострові".

Водночас заступник голови Меджлісу Наріман Джелял під час дебатів заявив, що організація є міжнародною і не може бути заборонена на Росії. За його словами, Меджліс не може бути зареєстрований за законами Російської Федерації, оскільки жоден місцевий закон не підходить під цю організацію.

Колегія суду пішла до нарадчої кімнати для ухвалення рішення у справі. Оголошення рішення призначено на 14:30.

Нагадаємо, що позов про заборону меджлісу Поклонська подала до так званого Верховного суду Криму 15 лютого цього року. До справи долучено понад 600 сторінок "доказів" деструктивної діяльності організації.

13 квітня Поклонська ухвалила рішення про призупинення діяльності Меджлісу до вироку суду, а Мін'юст Росії, вніс організацію в перелік заборонених.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада