"Няша" обіцяє нові розправи над євромайданівцями

Прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська обіцяє незабаром оприлюднити нові подробиці основної кримінальної справи про "напад на співробітників" Беркуту" під час акцій протесту взимку 2013 – 2014 року й можливі нові судові процеси
Depo.Влада
15 травня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила після оголошення вироку учаснику Євромайдану Олександру Костенку в Сімферополі, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"У рамках розслідування цієї кримінальної справи я впевнена, що будуть виявлені, будуть розслідування, і буде дана відповідна процесуальна оцінка тим подіям і епізодами злочинної діяльності, які навіть у цьому судовому засіданні ще не озвучувалися. У тому числі абсолютно за всіма фактами, які будуть встановлені слідством ", - зазначила Поклонська.

"Є певні напрацювання, є певні плани, розкривати таємницю слідства не буду, щоб на лаві підсудних справді виявилися всі винні", - додала вона.

Нагадаємо, що сьогодні активісту Євромайдану Олександру Костенку Київський районний суд Сімферополя присудив чотири роки і два місяці тюремного ув'язнення.