"Няша", посіпаки "Гобліна" та Савченко: Хто пройшов у нелегітимну Думу від Криму

Стали відомі "депутати Держдуми від Криму", серед яких і "прокурор" Поклонська. Сергій Аксьонов від мандата відмовився
Depo.Влада
21 вересня 2016 06:28
ФОТО: depo.ua
"Няша", посіпаки "Гобліна" та Савченко: Хто пройшов у нелегітимну Думу від Криму
"Няша", посіпаки "Гобліна" та Савченко: Хто пройшов у нелегітимну Думу від Криму

Ватажок окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов відмовився від свого мандата в Держдумі по загальнофедеральному списку, сказавши, що "має намір зосередитися на вирішенні проблем півострова на посаді глави виконавчої влади". За списком "Єдиної Росії", який очолював Аксьонов, "депутатами Держдуми від Криму" стануть "віце-прем'єри Криму" Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, "прокурор Криму" Наталія Поклонська, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Ще чотири "депутата Держдуми" "обрані" по одномандатних округах. Всі вони також представляють партію "Єдина Росія".

Від "Сімферопольського ВО № 19" пройшов Козенко Андрій Дмитрович, 1981 р. "віце-спікер" окупаційного "Держради Республіки Крим".

"Керченський ВО № 20" буде представляти Бахарєв Костянтин Михайлович, 1972 р. н., "перший віце-спікер" окупаційного "Держради Республіки Крим".

Від "Євпаторійського ВО № 21" затверджено Савченко Світлану Борисівну, 1965 р. н., голова "Комітету ГС РК з питань культури та охорони культурної спадщини".

"Севастопольський ВО № 219" представлений Бєліком Дмитром Анатолійовичем, 1969 р., заступник директора ТОВ "БІГ-КРИМ".

Нагадаємо, що 18 вересня на Росії відбулися вибори до  Держдуми, на яких явка стала найнижчою в історії країни.

Водночас ПАРЄ не визнає російських виборів в окупованому Криму. Загалом Євросоюз також не визнав легітимність виборів до Держдуми, організованих Москвою на території окупованого українського Криму.

20 вересня Верховної Ради ухвалила заяву до світового співтовариства з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Держдуми Федеральних Зборів Росії, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Думи сьомого скликання.