"Няша" погрожує показати французьким депутатам усе "процвітання" Криму

Прокурор Криму Наталія Поклонська, відома як "Наша", запевнила, що французька делегація зможе оцінити "процвітання" і "розвиток" півострова
Depo.Влада
29 липня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua

Вона запевняє, що делегати, які прибудуть сьогодні, отримають вичерпну інформацію про стан справ в регіоні, повідомляє depo.ua  з посиланням на РИА "Новости".

"Наскільки мені відомо, вони хочуть поцікавитися станом міжнаціональних відносин. Вони зможуть наочно переконатися, що в Криму панує міжнаціональна злагода, мир, спокій, немає жодного утиску і обмеження за національною ознакою", - сказала Поклонська.

Вона зазначила, що в Криму з радістю зустрінуть делегацію і дадуть відповідь на всі їхні запитання.

"Вони зможуть на власні очі переконатися, що Крим процвітає, розвивається, а також зайвий раз помилуватися кримською природою", - сказала прокурор.

Нагадаємо, що делегація французьких парламентаріїв на чолі з депутатом Національних зборів, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані планує відвідати Крим з 29 по 31 липня.

Після анексії півострова Росією у березні 2016 року в Криму різко піднялися ціни і почалися утиски незгодних, зокрема кримських татар і українців. 

Учора колишній "віце-прем'єр" окупованого Криму Михайло Шеремет запросив кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа відвідати півострів помилуватися "процвітанням" півострова.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада