"Няша" більше не хоче бути кримським прокурором

Прокурор Криму Наталія Поклонська переїде до Москви і стане депутатом Держдуми від "Єдиної Росії"
Depo.Влада
7 липня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Газету.Ru".

В Криму не заперечують проти переїзду прокурора. Сама Поклонська заявила, що в 2015 році до неї звернулися 75 тис. кримчан, у 2016 році 400 осіб були на особистому прийомі.

"Вислуховуючи їхні проблеми, я зрозуміла, що не можу вирішити ці питання, займаючи посаду прокурора республіки Крим", — заявила вона.

Питання про те, чи ппройде чи ні прокурор Криму Наталія Поклонська за списками "Єдиної Росії" до Держдуми, обговорювалося досить довго і остаточно визначилося вже перед з'їздом ЄР.

"Їй відразу пропонували другий номер у списку, але вона дуже довго ламалася і не погоджувалася, в результаті їй дісталося четверте місце — і не факт, що воно прохідне", — говорить співрозмовник, близький до керівництва республіки.

Нагадаємо, Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв закликав включити в список кандидатів у депутати Держдуми від "Єдиної Росії" прокурора Криму Наталія Поклонскую.

Нагадаємо, вибори депутатів Держдуми Росії сьомого скликання відбудуться 18 вересня по змішаній системі: 225 депутатів будуть обрані за партійними списками (пропорційна система) і 225 - по одномандатних округах (мажоритарна система).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада