"Нові обличчя" кажуть, що нардеп Червакова себе дискредитує

Власними заявами нардеп Ольга Червакова показує свою некомпетентність як народного депутата України, і перш за все у контексті судової реформи
Depo.Влада
13 червня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
"Нові обличчя" кажуть, що нардеп Червакова себе дискредитує
"Нові обличчя" кажуть, що нардеп Червакова себе дискредитує

Про це заявив голова секретаріату партії "Нові обличчя" Юрій Денисенко, передає depo.ua.

Голова секретаріату партії "Нові обличчя" Юрій Денисенко прокоментував заяву народного депутата України Ольги Червакової, в якій вона назвала рішення Вищого адміністративного суду "несамовитою брехнею". Як відомо, ВАСУ скасував постанову Верховної Ради про розпуск Коцюбинської селищної ради на Київщині як антиконституційну.

"Вважаємо заяву Ольги Червакової такою, що дискредитує її компетентність як народного депутата України, і перш за все у контексті судової реформи. Адже пані Черваковій не подобається рішення Вищого адміністративного суду, бо він ухвалив не таке рішення, як їй хотілося особисто. Прикро, що політики прикриваються недолугими заявами замість того, щоб просто ініціювати оскарження рішення ВАСУ у Верховному Суді", – прокоментував Юрій Денисенко.

Він також припустив, що Ольга Червакова лобіює приєднання селища Коцюбинське до Києва в інтересах столичних забудовників, яким потрібен Біличанський ліс і Коцюбинське для забезпечення коефіцієнту зелених зон, з метою збільшення площ забудови у Києві.

"Зараз на найдорожчих рекламних носіях столиці проводиться рекламна кампанія "Коцюбинське не продається", хоча саме група підтримки Червакової роздає коцюбинчанам по 200 гривень за участь у проплачених мітингах. Витрачаються шалені кошти на дискредитацію партії "Нові обличчя" у засобах масової інформації. Ці кошти столичні забудовники планують повернути, забудувавши Біличанський ліс. Народний депутат Червакова свідомо замовчує численні факти знищення лісу з боку Києва, яке здійснює Святошинське лісопаркове господарство, – стверджує політик. – Складається враження, що Ольга Червакова просто переключає увагу громадськості від реальної проблеми знищення лісу".

Голова секретаріату партії "Нові обличчя" також нагадав, що Верховна Рада не має повноважень розпускати місцеві ради. Однак Ольга Червакова з трибуни у парламенті заявила, що народні депутати мають такі права. Ця ж нісенітниця була написала і в пояснювальній записці до незаконної постанови. Таким чином, пані Червакова поставила колег у незручне становище. Помилку Верховної Ради при голосуванні за проект Червакової визнав і спікер ВРУ Андрій Парубій.

Нагадаємо, раніше громадськість і журналісти вже звинувачували нардепа Ольгу Червакову в тому, що вона свідомо бреше своїм колегам-депутатам і народу України. Зокрема, йдеться про альтернативний проект закону, що стосується музичних квот на україномовну музику. Червакова запевняла, що альтернативний документ нічим не відрізняється від базового. Але насправді законопроект Червакової містить багато шпарин, за якими можна взагалі не транслювати український контент в ефірі радіостанцій.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада