"Нормандська четвірка" збереться на початку березня у Парижі

Наступна повтоформатна зустріч "нормандської четвірки" запланована на початок березня у Парижі
Depo.Влада
13 лютого 2016 10:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін після завершення міністерської зустрічі "нормандської зустрічі" у Мюнхені, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

За його словами, сьогоднішня зустріч була координаційною. "Зустріч була координаційною, повноформатна зустріч запланована на початок березня", - сказав Клімкін. При цьому підтвердив, що в якості місця проведення розглядається Париж.

Міністр повідомив, що на сьогоднішній зустрічі обговорювалася робота спостерігачів ОБСЄ, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

"Що стосується конкретних речей, про які ми домовилися - то це робота з місією ОБСЄ в Україні, як забезпечити безпеку, як забезпечити реальний доступ до Донбасу і на кордон. Ми будемо працювати з керівництвом місії ОБСЄ з тим, щоб вони представили відповідну концепцію на майбутній зустрічі в "нормандському форматі", - розповів Клімкін.

У свою чергу, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр зазначив, що до врегулювання українського конфлікту "все ще далеко".

Нагадаємо, сьогодні у Мюнхені "на полях" безпекової конференції відбулася  зустріч "нормандської четвірки" (Росія, Україна, Німеччина, Франція) по Україні на міністерському рівні, яка завершилась рекордно швидко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада