"Нормандська четвірка" у Парижі: Клімкін результатів не бачить, Лавров йому заперечує

У Парижі завершилася зустріч глав МЗС країн "нормандської четвірки", яка тривала понад чотири години
Depo.Влада
4 березня 2016 05:09
ФОТО: depo.ua

На зустрічі не були узгоджені висновки щодо ситуації з конфліктом на Донбасі, повідомив у "Твіттері" міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає depo.ua.

"Ніяких висновків не погодили. Наша позиція - спочатку безпека", - написав він.

Також Клімкін закликав не звертати уваги "на різні інтерпретації" зустрічі, що відбулася.

Крім того, міністр повідомив про те, що передав всім своъм колегам "звернення матерів і рідних наших ув'язнених ..., яких потрібно негайно звільнити".

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що міністри закордонних справ "нормандської четвірки" закликали сторони конфлікту виконувати зобов'язання в сфері безпеки, передає "Українська правда".

За його словами, міністри також закликали до того, щоб "ОБСЄ, як їй і було доручено, здійснювала моніторинг і верифікацію того, що все це дотримується".

Також Лавров заявив, що "була досягнута домовленість між українськими збройними силами і Донбасом про розмінування, про перехід до конкретних кроків, які дозволять почати розмінування в 12 пріоритетних районах".

"Ще один документ, який стосувався всіх навчань і будь-яких інших дій, які пов'язані зі стрільбами поблизу лінії зіткнення в районі приблизно 30 км в кожну сторону. Це теж знизить ризик провокацій і ненавмисних інцидентів", - додав він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада