"Наш край" висуне кандидатів на місцеві вибори у всіх регіонах країни

Політична партія "Наш край" візьме участь у виборах до органів місцевого самоврядування
Depo.Влада
17 вересня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було ухвалене на з'їзді політичної сили, що відбувся у Києві у четвер, 17 вересня. Партія планує висунути на виборах понад п'ять тисяч кандидатів у всіх регіонах країни.

Головною метою своєї діяльності члени партії «Наш край» вважають відстоювання інтересів місцевих громад. Саме з цією метою «Наш край» планує взяти участь у місцевих виборах і висунути на них понад п'ять тисяч кандидатів у всіх регіонах країни.

Як відзначив під час виступу співголова партії Олександр Мазурчак, лави «Нашого краю» сьогодні активно зростають. «Ще не так давно ми були невеликою групою міських та сільських голів, людей справи, що об'єдналися навколо ідеї сильних громад. А вже сьогодні ми бачимо у цій залі понад тисячу людей, що представляють громади всіх областей України», - відзначив Олександр Мазурчак.

За його словами, представники партії вимагатимуть максимальної передачі повноважень місцевим органам влади, фінансової самодостатності громад, залучення до розвитку місцевого самоврядування кращих управлінців, чимало з яких сьогодні є членами партії «Наш край».

Співголова партії, міський голова Миколаєва Юрій Гранатуров підкреслив, що це не парламентські і не президентські вибори, тому необхідно обирати людей справи, які мають конкретні програми вирішення проблем на місцях.

У програмі «10 кроків для розвитку рідного краю», ухваленій на з'їзді, передбачені заходи з розвитку місцевого самоврядування, контролю за прозорістю дій влади, а також покращення соціального забезпечення, медичного обслуговування населення, освіти та безпеки громадян.

Участь у з'їзді партії «Наш край» взяли понад тисяча осіб з усіх областей країни. У регіонах тривають форуми, на яких партія представляє свої команди для участі у місцевих виборах.

"Наш край" висуне кандидатів на місцеві вибори у всіх регіонах країни - фото 1