"Народний фронт" заявляє про політичну підтримку міністра Жданова

Фракція "Народний фронт" заявляє про політичну підтримку міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова
Depo.Влада
17 лютого 2016 20:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби політсили, передає depo.ua.

"Депутатська фракція "Народний фронт" заявляє про політичну підтримку міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, який сумлінно та професійно виконує свої обов’язки на посаді міністра, а також своїми діями довів відданість європейським цінностям та державницьким інтересам України", - йдеться у повідомленні.

У "Народному фронті" нагадали, що громадський і політичний діяч Ігор Жданов був комендантом Майдану під час Революції гідності та був членом Ради Майдану та Штабу Національного Спротиву.

"Як справжній патріот України Ігор Жданов в перші дні війни став волонтером АТО, власними зусиллями збирав благодійну допомогу та доставляв її на блокпости й у місця розташування батальйонів.

Свою ефективність як державний менеджер Ігор Жданов довів на посаді міністра молоді та спорту, що було підтверджено рішенням профільного комітету Верховної Ради", - йдеться

Фракція "Народний фронт", як зазначається у повідомленні, висловлює переконання, що "нездорові амбіції окремих сил, представлених у парламенті, їхні інтриги та курс на політичну дестабілізацію не мають права бути реалізованими у тому числі через параліч управління цілими галузями життя країни".

Нагадаємо, що раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко повідомила, що політсила відкликає єдиного делегованого нею члена уряду - міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. Однак  Жданов вирішив залишитись на своїй посаді. Згодом стало відомо, що Жданова виключили з партії "Батьківщина"

Сам Жданов заявив, що незгоден з позицією фракції "Батьківщини"

Сьогодні Тимошенко заявила про вихід своєї політичної сили із "кланово-політичної" коаліції та закликала інших народних депутатів наслідувати цей приклад.

У зв'язку з цим "Народний фронт" виступив із заявою, у якій звинуватив "Батьківщину" у популізмі. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада