"Народний фронт": Заяви Онищенка про фінансування виборчої кампанії Яценюка - "очевидний ідіотизм"

У "Народному фронті" повідомили, що заява депутата групи "Воля народу" Олександра Онищенка про фінансування ним виборчої кампанії Арсенія Яценюка, "продемонструвала, що олігарх, як виявилося, недалека і примітивна людина"
Depo.Влада
19 червня 2015 06:21
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії, передає depo.ua.

"Заява про фінансування нашої політичної сили - не просто брехня, а очевидний ідіотизм", - йдеться у заяві.

"Якщо в Онищенко стався припадок амнезії, ми хотіли б нагадати, що це саме представники "Народного фронту" викрили його корупційний бізнес, який був довірений Онищенку Януковичем і залишився йому в управління після ганебної втечі патрона", - йдеться в заяві.

У "Народному фронті" також зазначили, що кілька днів тому в офісі однієї з компаній, контрольованої Онищенком, було скоєно напад на нардепа "Народного фронту" Тетяну Чорновол, яка "намагалася отримати підтвердження шулерських схем цього персонажа".

У партії також додали, що 18 червня Чорновол виступила із заявою, що фракція "Батьківщина" намагалася "протягнути через парламент лобістський закон в інтересах олігарха", що викликало "нереальну паніку в його фігурантів".

Також в "НФ" заявили, що заява Онищенко могла бути викликана вказівкою Яценюка про зміну керівництва компанії "Укргазвидобування", яка належить групі "Воля народу" разом з Онищенком.

"Очевидно, останній факт остаточно привів олігарха в стан неадекватності, бо тільки цим можна пояснити озвучену сьогодні в ефірі телеканалу" Інтер" маячню, в яку не повірить жодна людина в здоровому глузді", - зазначили в партії.

У "НФ" також припустили, що "дурним прийомам Онищенко могли навчити його нові партнери у парламенті, які лобіюють для нього надприбуткові законопроекти".