"Народний фронт" пропонує скликати коаліцію щодо "перезавантаження" уряду

"Народний фронт" пропонує зібрати у президента раду коаліції за участю прем'єр-міністра та спікера парламенту
Depo.Влада
24 листопада 2015 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це під час свого виступу з трибуни Верховної Ради заявив голова фракції "Народного фронту" Максим Бурбак, передає depo.ua.

"Вчора відбулося засідання фракції, на якому фракція "Народного фронту" одноголосно підтримали на посаді прем'єра лише Арсенія Яценюка", - заявив Бурбак.

Однак він зазначив, що парламент має повноваження ставити питання про недовіру уряду.

"Прем'єр-міністр поважає демократію. Україна – парламентсько-президентська республіка. Якщо парламент готовий розглянути питання недовіри уряду – це його конституційне повноваження. Президент також може внести резолюцію недовіри уряду. І прем'єр прийме будь-яке рішення парламенту", - додав нардеп.

Він також зазначив, що парламентські фракції не відгукнулися на пропозицію Арсенія Яценюка надати свої кандидатури на посади в уряді.

"Прем'єр звертався з проханням до всіх фракцій надати свої кандидатури в уряд, але жодних пропозицій не було. Тому "Народний фронт" пропонує ще раз запропонувати свої кандидатури", - сказав Бурбак.

"Пропонуємо зібрати у президента раду коаліції за участю прем'єра, голови ВР і обговорити перезавантаження уряду та план дій коаліції на найближчий час. Має бути спільне бачення щодо актуальних змін", - зазначив голова фракції "Народного фронту". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада