"Народний фронт" підтримує рішення Мартиненка скласти мандат, - заява

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді України розцінює заяву Миколи Мартиненка про складання депутатських повноважень як відповідальний крок українського політика, спрямований проти спроб очорнення уряду і влади, дестабілізації ситуації в Україні
Depo.Влада
1 грудня 2015 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій прес-службою політсили, передає depo.ua.

"Відмова нашого колеги від депутатського імунітету підкреслює його впевненість у своїй правоті, безпідставність і безглуздість обвинувачень, висунутих проти нього у результаті спланованої інформаційної кампанії.

Проти Миколи Мартиненка немає жодних офіційних підозр чи звинувачень з боку правоохоронних органів ані в Україні, ані за її межами", - заявили у "Народному фронті".

У заяві наголошують, що "кампанія інформаційного кілерства" проти Мартиненка протягом останніх тижнів "почала нагадувати діяльність сумнозвісних сталінських трійок".

"Без наявності судових рішень, без висунення офіційних підозр, без будь-яких інших підстав, окрім популістичних заяв на ток-шоу та у парламенті, нашому колезі спробували вже винести політичний вирок. Самозвані "члени трибуналу" грубо розтоптали таке основоположне поняття права як  презумпція невинуватості.

Наш колега сам заявив про готовність скласти депутатську недоторканність, тим  самим продемонструвавши свою відкритість будь-яким розслідуванням і готовність довести свою невинуватість. Це сильний крок відповідального політика, який відверто каже, що не ховатиметься і не боїться слідства, бо упевнений у тому, що дотримувався закону", - йдеться у заяві.

"Фракція "Народного фронту" висловлює розуміння і підтримку рішення Миколи Мартиненка та підтримає це рішення в сесійні залі.

Ми високо цінуємо його діяльність на посаді голови комітету з питань ПЕК, яка обмежувала апетити Росії і російських олігархів в Україні. Починаючи від рішень щодо повного виведення України з російської енергетичної залежності, закінчуючи розірванням угоди з Росією про участь у добудові енергоблоків на двох атомних станціях в Україні", - йдеться у повідомленні політсили.

Фракція "Народного фронту" звертається до українського суспільства із закликом розрізняти політиканство і реальну роботу.

"Коли урядом було відновлено обороноздатність країни і агресія Росії проти України захлинулася, нас попереджали про те, що Кремль робитиме ставку на дестабілізацію ситуації у середині країни.

Якщо хтось шукав прояви цих планів Росії, то інформаційні диверсії проти коаліції за гроші деяких російських олігархів, які хочуть заробляти на українській енергетиці, є їх яскравим  прикладом", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, напередодні, 30 листопада, народний депутат від "Народного фронту" Микола Мартиненко  заявив про складання депутатських повноважень

Читайте також: "Сірий кардинал" Яценюка чистить його перед Байденом

Більше політичних нови