"Народний фронт" підтримає позбавлення Онищенка недоторканості

Фракція партії "Народний фронт" проголосує за позбавлення недоторканості нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка
Depo.Влада
29 червня 2016 23:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат цієї фракції Ігор Гузь, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

За його прогнозом, Рада зуміє дати необхідну для ухвалення рішення кількість голосів.

"Я думаю, що фракція "Народного фронту" буде голосувати однозначно. Тетяна Чорновіл, член нашої фракції, довгий час піднімала це питання публічно в статтях, в запитах про горе-діяльність Онищенка. Але, чи вистачить голосів подивимось, я думаю вистачить. Але є нюанс, що нажаль, я думаю, що користуючись недоторканністю, пан Онищенко в той день, коли ми будемо голосувати за зняття з нього недоторканності, і можливості дати правоохоронним структурам арештувати цю людину, він уже буде за кордоном. І, на превеликий жаль, наскільки я розумію, зараз не дати йому виїхати за кордон можливості немає", - зазначив він.

"Я думаю, що в парламенті будуть спроби і Онищенка, і його колег завадити, але я переконаний, що це рішення важливе і резонансне, і достатньо набереться голосів, я думаю, що під 300 голосів буде за це рішення", - припускає нардеп.

Нагадаємо, 29 червня регламентний комітет Верховної Ради вирішив, що питаннязняття недоторканності з нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка може бути поставлене на розгляд парламенту

16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада