«Налякані» люстрацією підлеглі Яреми їздять на авто за $100 тис.

Співробітники Генпрокуратури, незважаючи на оголошену люстрацію і боротьбу з корупцією, роз'їжджають на шикарних авто, які ховають за величезним парканом
Depo.Влада
28 жовтня 2014 13:52
ФОТО: depo.ua
«Налякані» люстрацією підлеглі Яреми їздять на авто за $100 тис.
«Налякані» люстрацією підлеглі Яреми їздять на авто за $100 тис.

Журналісти програми «Гроші» з'ясували, що спеціально для високопоставлених чиновників у будівлі ГПУ існує закрита парковка, передає ДеПо з посиланням на ТСН.

Саме тут «пасуться» останні «Тойоти Камрі» за півмільйона гривень кожна, новенькі «Фольксвагени» за 30 тисяч доларів і улюблене авто українських корупціонерів - «Мерседес» за мільйон гривень.

Незважаючи на правила дорожнього руху, один з працівників ГПУ паркується прямо біля будівлі. Побачивши журналістів, він робить вигляд, що приїхав зовсім не в Генпрокуратуру. Через деякий час зізнається, що вже на пенсії, але звідки гроші на шикарне авто не каже.

Ті співробітники відомства, які не хочуть афішувати розкішних «коней», наймають водія, який відразу відганяє авто подалі. Щоб приховати свої шикарні автомобілі, які не помістилися на таємну парковку ГПУ, співробітники відомства паркують їх в сусідньому дворі. Тут стоять шикарні «Мерседеси» за сто тисяч доларів. На питання про те, чи працює один з водіїв авто в ГПУ, той не відповів. Пізніше журналісти знайшли його обличчя на фото з колегії Генеральної прокуратури.

Ховають на парковці подалі від ГПУ і «Тойоту Ленд Крузер», вартістю мільйон гривень. Побачивши камеру журналістів, водій сідає назад в машину і їде. Пізніше джерела повідомили, що дорогий джип зареєстровано на Сельнікова Леоніда Олександровича, який працює начальником відділу запобігання та протидії корупції в центральному апараті ГПУ.

Стоїть на парковці і «Порше Кайен». Він зареєстрований на Ірину Бевз, а от Володимир Бевз працює начальником відділу мобілізаційної роботи ГПУ.

Але й цього двору Генеральній прокуратурі замало. Через дорогу від ГПУ зручно розташувався завод «Арсенал». Саме тут ховають свої авто найбільш полохливі мільйонери в погонах.

Нагадаємо, що раніше заступник Генерального прокурора Анатолій Даниленко став об'єктом корупційного скандалу. Пізніше його було відсторонено від роботи на час проведення перевірки.