"Нафтогазівець" Пасішник програв апеляцію Коломойському, який назвав його бандитом

В. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник звернувся в суд з позовом про поширення недостовірної інформації, але програв справу
Depo.Влада
5 квітня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Апеляційний суд Києва сьогодні залишив в силі рішення Подільського райсуду, яким Андрію Пасішнику було відмовлено в задоволенні позову до Ігоря Коломойського і ТРК Студія 1+ 1" про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди, повідомляє depo.ua з  посиланням на газету "Закон і Бізнес".

Нагадаємо, що керівник "Нафтогазу" Пасішник подав позов до суду на телеканал "1+1" Ігоря Коломойського, який звинуватив Пасішника в причетності до організованого злочинного угруповання.

Додамо, що  9 березня детективи НАБУ за погодженням із прокурором САП склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника.

Під час розслідування детективи агентства встановили факт здійснення незаконного впливу Пасішником на міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада