"Нафтогаз" вимагає від "Укрнафти" позачергових зборів акціонерів

ПАТ "Укрнафта" отримала вимогу мажоритарного акціонера компанії - НАК "Нафтогаз України" - про скликання позачергових загальних зборів акціонерів
Depo.Влада
7 липня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрнафти".

У компанії нагадали, що засідання Наглядової ради, призначене на 22 червня, не відбулося через відсутність кворуму, що унеможливило проведення загальних зборів, запланованих на 7 липня 2016 року.

"Порядок денний позачергових Загальних зборів акціонерів не змінився - планується затвердити початок процедури досудової санації ПАТ "Укрнафта", а також розглянути умови проведення фінансового оздоровлення компанії", - йдеться у повідомленні.
"Крім цього, на зборах заплановано розглянути звіти Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії за 2015 рік, затвердити фінансові результати 2015 року, обрати Наглядову раду та Ревізійну комісію", - повідомляє прес-служба.

Згідно з чинним законодавством України, вимога про скликання позачергових Загальних зборів акціонерів повинна бути розглянута Наглядовою радою компанії.
"Передбачається, що позачергові Загальні збори акціонерів можуть відбутися в другій половині серпня", - повідомляє компанія.

Нагадаємо, Нагадаємо, що прес-служба "Нафтогазу" повідомила, що представники міноритарних акціонерів не з'явилися на засідання наглядової ради "Укрнафти" в червні. Таким чином засідання не відбулося через відсутність кворуму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада