"Набридло дивитися в безсоромні очі": Аваков розігнав ДАІ на Миколаївщині

Керівник МВС України Арсен Аваков усунув від роботи весь склад ДАІ Миколаївської області
Depo.Влада
1 липня 2015 12:05
ФОТО: depo.ua

Таку заяву міністр зробив сьогодні, 1 липня, перед особовим складом Державтоінспекції в Миколаєві, куди приїхав після оприлюдненого в соцмережах відео, на якому зафіксовано факти хабарництва співробітниками ДАІ в Коблево, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Мені набридло дивитися на безсоромні очі ДАІшників. Увесь склад ДАІ Миколаївської області буде виведено за штат і звільнено з посад. У четвер ви повинні прибути до міліції для визначення порядку атестації. Кожен, хто хоче працювати в новій поліції, - має довести це", - підкреслив Аваков.

Він уточнив, що конкурсний прийом стартує з 27 липня. До того часу замість ДАІ патрулювання в Миколаївській області здійснюватиме спецпідрозділ "Миротворець", бійців якого Аваков привіз з собою, а також спецпідрозділи "Миколаїв" і "Кобра".

Як повідомлялося, в мережі Інтернет громадський активіст оприлюднив скандальне відео, на якому зафіксовано факти зупинки інспекторами ДАІ на посту ДПС "Коблеве"вантажних транспортних засобів, перевірки документів і отримання від водіїв-далекобійників грошей.

За цим фактом керівництвом УМВС в Миколаївській області призначено службову перевірку.