"На таких героях тримається Україна": Порошенко провідав пораненого героя АТО

Президент Петро Порошенко відвідав Героя України, пораненого полковника Ігоря Гордійчука у Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь"
Depo.Влада
24 лютого 2016 16:54
ФОТО: depo.ua
"На таких героях тримається Україна": Порошенко провідав пораненого героя АТО
"На таких героях тримається Україна": Порошенко провідав пораненого героя АТО

Військовий нещодавно був прооперований за участі трьох лікарів, громадян Канади, які надають допомогу пораненим військовослужбовцям-учасникам АТО в рамках спільної Канадсько-Української акції, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Лікарі повідомили президенту, що нині у Ігоря Гордійчука спостерігається позитивна післяопераційна динаміка. Порошенко пригадав попередні зустрічі з військовим, який отримав важкі поранення і вже тривалий час лікується у військових шпиталях, в тому числі проходив реабілітацію у США.

"Ви великий молодець, що все це витримали. Саме на таких воїнах як Ви і тримається наша армія та Україна", - зазначив глава держави.

Президент наголосив, що на пораненого військового вже чекають на роботі у ліцеї. "Ваш досвід та знання будуть надзвичайно потрібні нашому новому поколінню захисників Вітчизни. Як Президент та Верховний головнокомандувач від імені українського народу надзвичайно вдячний за ваші подвиг та героїзм", - зазначив глава держави.

У свою чергу дружина військового подякувала президенту за підтримку та розуміння. Петро Порошенко та Ігор Гордійчук також відзначили кваліфікованість та досвід українських лікарів.

Окремо Глава держави подякував канадським лікарям Каролін Левіс, Олегу Антонишину та Христині Уолер за допомогу пораненому полковнику. "Тільки оптимізм та віра Ігоря Гордійчука і майстерність лікарів були запорукою того, що ми повернемо його до життя. Не просто врятуємо, а повернемо до активного життя", - сказав Порошенко під час зустрічі з ними.

Нагадаємо, президент вручив нагороди трьом лікарям, громадянам Канади, які допомагають пораненим військовим-учасникам АТО у Головному військовому клінічному госпіталі в рамках спільної Канадсько-української акції. 

За особисті заслуги, благодійну діяльність та надання висококваліфікованої медичної допомоги українським військовим нагороджено Олега Антонишина орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Кароліну Левіс та Христину Уолер – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада